AKick Antivirus

AKick Antivirus indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Başarılı Antivirüs Programı

AKick Antivirus ile sisteminizi korumaya alın. Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış AKick Antivirus programı kötü amaçlı yazılımlara karşı tam bir koruma sağlar. Gerçek zamanlı koruma motorunu kullanarak yeni tehditlere karşı gelebilen program güvenli olmayan sitelere girdiğiniz zaman size uyarıda bulunuyor. Enfeksiyonları temizlemek için içerisinde çeşitli tarama modları bulundurur. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılım ararken önceden ayarlanmış tarama modlarından birini seçmeniz mümkün. Dosya ve klasör tarama yaparak sisteminizde bulunan zararlı içerikleri kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Silmeden önce görüntüleyerek daha verimli bir temizleme işlemi gerçekleştirmiş olursunuz. 

Tarama işlemini gerçekleştirdikten sonra sonuçları kolay bir şekilde analiz edebilirsiniz. PDF, CSC, CLS ve TXT biçimli dosyalar halinde rapolar oluşturmanız da mümkün. Gerçek zamanlı malware koruması sağlamaktadır. 

Programı ilk kez kullananlar bile zorlanmayacaktır. Çünkü son derece sezgisel başarılı bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Başarılı bir şekilde yapılandırılmış olan program bilgisayarınızın güvenliğini genel anlamda sağlayabilen başarılı bir antivirüs çözümüdür. Eğer sizde gerçek zamanlı olarak güvenlik sağlamak istiyorsanız bu programı kullanarak ihtiyacınız olan güvenliği sağlayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Antivirüs
VERSIYON
1.2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,339
HEMEN İNDİR (3.92 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?