Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Alarmset
Alarm ve Bilgisayarı Zamanlı Kapatma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bilgisayarınızın performansını düşürmeyecek en iyi optimizasyon işlemlerini uygulayan Alarmset ile ayarladığınız alarm için artık istediğiniz bir tarihi de girebiliyorsunuz. Aynı zamanda girdiğiniz saate göre sürekli tarih ayarlamalarınıza gerek kalmıyor. Tarih kendini otomatik olarak ayarlayıp bilgisayarınızı zamanlı kapatma özelliğinin yanısıra bilgisayarınızı yeniden başlatma ve oturumu kapatma gibi ek özelliklerin eklendiği Alarmset uygulamasında sık sık kullandığınız alarmları sık kullanılanlar olarak kaydedip tek tıklamayla otomatik olarak yükleyebilirsiniz. 

Dilerseniz alarm çalarken 5 ila 30 dakika arasında seçtiğiniz züre kadar alarmı kolay bir şekilde erteleyebilirsiniz. Telefonlarda işleyen alarm erteleme özelliğini burdada görüyoruz. 

Tüm ayarları tek bir pencere altında toplayan Alarmset programı genel olarak ayarladığınız tarih ve saatte alarm çalarak sizi uyarmaktadır. Eğer uyurken bilgisayarınızı kapatmıyorsanız bilgisayarınızın alarm çalmasını da sağlayabilir hatta dilerseniz alarm için hatırlatıcı bir not ekleyebilirsiniz.  

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.0
BOYUT
2.75 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
2,358
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.