Alien Shooter TD

Alien Shooter TD

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Kule Savunma Aksiyon Oyunu

Sigma Team'ın ünlü top down shooter türündeki başarılı bir aksiyon oyunudur. Strateji öğelerini bulunduran başarılı bir kule savunma oyunudur. Uzaylılar tarafından istila edilen bir dünyayı konu alan Alien Shooter TD oyununda uzaylılar dünyaya saldırdıktan sonra hızlı hareket edebilen askeri birlikler kuruluyor. Oyunda birliklerden birinde komuta eden bir komutanın yerine geçerek iyi hamleler yapmaya çalışıyoruz. 

Alien Shooter TD oyunundaki en temel amacımız ise savunduğumuz toprakları korumak. Uzaylılıların bu topraklara geçmesini önlemek amacıyla elimizden geleni yapmamız gerekiyor. Düşmanlarımız zaman zaman dalgalar halinde saldırıya geçiyor. Bu nedenle daha dikkatli olmamız gerekiyor. 

Emirmize özel askerlerin verildiği Alien Shooter TD oyununda askerlerimizin savaşta kullanacağı ekipmanlaı seçmemiz de mümkün oluyor. Bu sayede cephane gibi sınırlı kaynaklarımızı daha iyi bir şekilde kontrol edebilmemiz de mümkün oluyor. Bununla birlikte askerlerimizin dışında sıkıştığımız durumlarda bombalar ve mayınlar kullanabiliyoruz. 

Biranda yüzlerce cesedi aynı anda görmemiz Alien Shooter TD oyununda mümkün oluyor. Genel olarak iyi bir kule savunma oyunu olup akıcı bir deneyim sunuyor. Eğer sizde bu tarz oyunlardan hoşlanıyorsanız mutlaka Alien Shooter TD'yi Windows bilgisayarınızda denemelisiniz. 

Alien Shooter TD Sistem Gereksinimleri
- Windows XP işletim sistemi

- 1.6 GHz Intel Core 2 Duo T5200 veya 2 GHz AMD Athlon 64 X2 3600+ işlemci

- 2 GB RAM

- 512 MB video belleğe sahip ekran kartı

- 500 MB boş depolama alanı

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretli
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,318
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?