Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Animal Face
Fotoğraflara Hayvan Kafası Ekleme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Eğlenceli fotoğrafların yaratıcısı olmaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Animal Face uygulamasıyla komik montajlar yapabilirsiniz. Ünlü montajları alışık olduğumuz birşey ancak bu diğerlerinden farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Animal Face uygulamasıyla fotoğraflarınızda gerçekten inanılmaz bir değişiklik yapıyorsunuz. Kafanızın olduğu yere hayvan başları ekleyerek farklı komik bir fotoğraf elde etme şansına sahip olduğunuz uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Montaj işini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına maske özelliğinin yanısıra silme ve çizme araçları da bulundurmaktadır. Çizme kalemi ve silgiyi kullanarak kendi çizimlerinizi gerçekleştirebilmeniz de mümkün. Birçok farklı hayvandan istediğinizi seçebilir kendi kafanızın olduğu yere yerleştirdikten sonra uyumlu hale getirmek için ufak dokunuşlarla düzenleme işini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz hayvan kafası montaj fotoğrafınızı sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabildiğiniz gibi galerinize de kaydedebilirsiniz. Kullanıcıları memnun edecek zor olmayan eğlenceli bir montaj uygulaması olup yeterli bulduğum Animal Face uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak komik fotoğraflar oluşturmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.1
BOYUT
177 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,886
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.