Animal Face

Animal Face

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Fotoğraflara Hayvan Kafası Ekleme Uygulaması

Eğlenceli fotoğrafların yaratıcısı olmaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Animal Face uygulamasıyla komik montajlar yapabilirsiniz. Ünlü montajları alışık olduğumuz birşey ancak bu diğerlerinden farklı bir şekilde karşımıza çıkıyor. Animal Face uygulamasıyla fotoğraflarınızda gerçekten inanılmaz bir değişiklik yapıyorsunuz. Kafanızın olduğu yere hayvan başları ekleyerek farklı komik bir fotoğraf elde etme şansına sahip olduğunuz uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Montaj işini kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz adına maske özelliğinin yanısıra silme ve çizme araçları da bulundurmaktadır. Çizme kalemi ve silgiyi kullanarak kendi çizimlerinizi gerçekleştirebilmeniz de mümkün. Birçok farklı hayvandan istediğinizi seçebilir kendi kafanızın olduğu yere yerleştirdikten sonra uyumlu hale getirmek için ufak dokunuşlarla düzenleme işini gerçekleştirebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz hayvan kafası montaj fotoğrafınızı sosyal medya hesaplarınızda arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabildiğiniz gibi galerinize de kaydedebilirsiniz. Kullanıcıları memnun edecek zor olmayan eğlenceli bir montaj uygulaması olup yeterli bulduğum Animal Face uygulamasını Android cihazlarınızda kullanarak komik fotoğraflar oluşturmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.3.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,107
HEMEN İNDİR ( 177 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?