Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Antivirus Free

reklam

Android İçin AVG Güvenlik Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

AVG tecrübesini bilgisayarlardan sonra mobil cihazlarınıza getirebilirsiniz. Akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış olan Antivirus Free uygulamasını kullanarak zararlı yazılımları sisteminizden uzak tutabilirsiniz. Mobil cihazlarınıza deneyimi getiren AVG casus yazılımlarla baş etmek için oldukça iyi bir tercih olup aynı zamanda mobil cihazlar için zararlı olan sms'leri de yok edebilmektedir. Yani anlayacağınız casus yazılımlar, virüsleri ve zararlı sms'leri koruma kalkanına alan Antivirus Free uygulamasını Android cihazınızda kullanarak güvenliğiniz için birşeyler yapabilirsiniz. 

Bildiğiniz üzere artık mobil cihazlar sadece mesajlaşmak ve telefon görüşmesi için yok. Hepimiz farklı farklı internet sayfalarını çoğu kez ziyaret ediyoruz. Bu nedenle bazı bilmediğimiz sitelerden Android cihazınız virüs kapmış olabilir. Bu nedenle bilgisayarınızda kullandığınız gibi Android cihazınızda da bir güvenlik uygulamasına yer verebilirsiniz. Dijital kimliğinizi koruma altına almanıza imkan sağlayan uygulama aynı zamanda gerçek zamanlı tarama motoru içermektedir. Bu sayede sürekli olarak koruma yapmanıza imkan sağlar. 

AVG sadece bunları değil aynı zamanda telefonunuzun çalınma durumunda Google Maps aracılığıyla size konumunu bildirerek telefonunuzun yerini söyleyebiliyor. Eğer sizde bu seviyede bir güvenlik uygulamasına ihtiyaç duyuyorsanız ücretsiz olarak AVG Antivirus hizmetinden faydalanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,006
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.