Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

AVG Antivirüs
Android İçin AVG Antivirüs Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android telefonunuzun antivirüs korumasını AVG Antivirüs uygulaması ile sağlayabilirsiniz. 

Zararlı olan dosyaları tarar ve kaldırmanıza imkan sağlar. Bu nedenle oldukça kullanışlıdır. Android cihazınıza zarar gelmemesi için gerçek zamanlı olarak çalışma gösterir. Dilerseniz ara sıra kendiniz uygulamanın tarama işlemini başlatabilirsiniz. Türkçe arayüzü ile eskisinden daha kullanışlı olan AVG Antivirüs uygulamasını Android telefonunuzda kullanarak güvenlik önlemi alabilirsiniz.

Çok kullanışlı ve kaliteli antivirüs programlarlardan biri olan AVG artık Android cihazlarınızda. Piyasada bulunan birçok antivirüs programları ücretli lakin bu muhteşem program ücretsiz olmasına rağmen çok kullanışlı.Ücretli bir antivirüs uygulaması kadar başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Korsan yazılımları, spyware ve mesaj kutusunuza gelen virüs mesajlarına kadar herşeyi kontrol altına alır. Arama sonuçlarını ve web bağlantılarını kontrol edebilen ve ek koruma tabakası LinkScanner gibi bir eklenti ile çalışıyor.

Cihazınıza zarar vermeden arkaplanda sessiz olarak çalışır. Program kendini otomatik olarak ücretsiz bir şekilde günceller. Anti-spyware aracı, e-posta koruması ve web tarayıcı filtresi bulunduğundan dolayı internette rahat ve güvenli bir şekilde sörf yapabilmenizi sağlar.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,812
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.