Beauty Camera

Beauty Camera

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Güzellik Kamerası

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Beauty Camera uygulamasıyla birbirinden güzel görünen selfieler çekebilirsiniz. Dilerseniz daha önceden çekmiş olduğunuz fotoğraflarınızı daha iyi bir hale getirebilirsiniz. 

Mesela diyelim ki karanlık bir mekanda çektiğiniz fotoğrafın renk tonunu doğru bir şekilde ayarlayıp daha belirgin bir fotoğraf elde edebilirsiniz. Fotoğraflarınızın parlaklığını, tonunu yahut boyutu gibi çeşitli özelliklerini değiştirmenize olanak sağlamaktadır. Uygulama aracılığıyla düzenlemiş olduğunuz fotoğrafı yeni bir görüntü olarak kaydetmeniz mümkün. 

Beauty Camera uygulamasıyla düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları Twitter, Facebook ve e-posta hesaplarınız üzerinden paylaşmanız mümkün. Cildinizin daha pürüzsüz görünmesini sağlayabilirsiniz. Yüzünüzde bulunan siyah noktaları, sivilceleri ve diğer lekeleri temizlemenize imkan sağlayan Beauty Camera uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde fotoğraflarınızda sihirli bir etki yaratmak istiyorsanız Beauty Camera uygulamasını mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,427
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?