Boom Boom Football

Boom Boom Football

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Amerikan Futbolu Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletler için hazırlanmış Boom Boom Football oyunu amerikan futbol deneyimi yaşamanıza imkan sağlamaktadır. Ücretsiz olarak sunulan eğlenceli bir oyun olup Amerikan futbolunun erkeksi bir spor oyunu olduğunu kanıtlıyor. Her ne kadar ülkemizde popüler  olmayan bir futbol olsada denemek isteyenler için eğlenceli bir amerikan futbol oyunu olup kaliteli grafiklere sahiptir. 

Gelişmiş kaliteli grafiklerin yanısıra oyundan sahip olduğunuz artırabilmek için onların katların tıklamanız gerekmektedir oyun içerisinde toplantı 300'den fazla futbolcu kaydı bulunmaktadır. Aynı zamanda sahip olduğunuz güçlü kartlar arasındaki kalite farkını da iyi bir şekilde anlamanız gerekiyor.. Beş farklı tür kart bulunduran oyunda altın, all-star ve platin gibi kalite farkları bulunmaktadır. 

Kendi takımınızı kurup rakiplerinize karşı mücadele göstermeniz gereken bu oyunu tüm gücünüzle oynayacağınızdan şüphem yok. Eğer size farklı bir futbol deneyimi yaşamak istiyorsanız Boom Boom Football yani amerikan futbolunu denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,196
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?