Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSBusuu Dil Öğrenme

reklam

Android için Busuu Dil Öğrenme Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Busuu Dil Öğrenme uygulamasıyla yabancı dil öğrenebilir yahut geliştirebilirsiniz. Her düzey kullanıcı için uygun olan Busuu Dil Öğrenme uygulaması ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ne yazık ki bazı bölümleri ücretlidir. Eğer o bölümlere ulaşmak istiyorsanız üretici sayfaya ödeme yapmanız gerekecek. Onun dışında 12 farklı dil öğrenmenize imkan sağlamaktadır.

Bunlar arasında İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Rusça, Lehçe gibi diller yer almaktadır. Dünya çapında piyasasında en iyi olan eğitim hizmetlerinden biri olup eğitim yöntemleri oldukça etkileyicidir. Ödüllü bir uygulama olmakla birlikte uzmanlar tarafından hazırlanmış olması da uygulamanın ayrı bir güzelliği. Dinlenme, konuşma, okuma ve yazma becerilerizi test edebilirsiniz. Öğrendiğiniz konuyu anladığınızı test etmek amacıyla ufak sınavlar olabilirsiniz. 

Arayüz bakımından oldukça iyi olan Busuu Dil Öğrenme uygulamasını kullanarak telaffuz, dil bilgisi ve kelime bilgileriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Yabancı dil öğrenirken yeni insanlarla tanışıp onlara etkileşime geçebilirsiniz. Eğitim hedeglerinize göre hazırlanmış Busuu Dil Öğrenme uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
6.11.3.52
BOYUT
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
2,071
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.