Çanak Okey

Çanak Okey

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android İçin Çanak Okey Oyunu

Türkiye klasiklerinden biri olan okey oyununu Mynet aracılığıyla senelerdir oynanılıyordu. Online ortamda tanımadığınız kişilerde okey oyununu oynayarak keyifli vakit geçirebiliyordunuz. Artık bu keyfinizi Android cihazlarınıza taşıyabilirsiniz. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde Çanak Okey Plus uygulamasını yükleyerek Okey oyununu online olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Android kullanıcılarının beğenisini kazanan Çanak Okey Plus oyunu sanal para sayesinde puan kazanmanıza da imkan sağlıyor. Ayrıca oyun içerisinde sizin yerinizi alabilecek bir robot oyuncuda bulunuyor. Bir işiniz çıktığında oyuna devam edemeyeceğiniz durumlarda robot sizin yerinize oynamaya devam edecek. 

Facebook yada Mynet üzerinde oynama zahmetinden kurtaran Çanak Okey Plus uygulaması artık istediğiniz zamanlarda istediğiniz her yerde yanınızda olabilecek. 

Dokunmatik ekran sayesinde farklı bir oyun deneyimi kazanıyorsunuz. HD grafiklere sahip olan Çanak Okey Plus oyununu Android işletim sistemli cihazınızda hemen şimdi deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
16
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
30,867
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?