Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Çanak Okey

reklam

Android İçin Çanak Okey Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Türkiye klasiklerinden biri olan okey oyununu Mynet aracılığıyla senelerdir oynanılıyordu. Online ortamda tanımadığınız kişilerde okey oyununu oynayarak keyifli vakit geçirebiliyordunuz. Artık bu keyfinizi Android cihazlarınıza taşıyabilirsiniz. Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde Çanak Okey Plus uygulamasını yükleyerek Okey oyununu online olarak oynamaya başlayabilirsiniz. Android kullanıcılarının beğenisini kazanan Çanak Okey Plus oyunu sanal para sayesinde puan kazanmanıza da imkan sağlıyor. Ayrıca oyun içerisinde sizin yerinizi alabilecek bir robot oyuncuda bulunuyor. Bir işiniz çıktığında oyuna devam edemeyeceğiniz durumlarda robot sizin yerinize oynamaya devam edecek. 

Facebook yada Mynet üzerinde oynama zahmetinden kurtaran Çanak Okey Plus uygulaması artık istediğiniz zamanlarda istediğiniz her yerde yanınızda olabilecek. 

Dokunmatik ekran sayesinde farklı bir oyun deneyimi kazanıyorsunuz. HD grafiklere sahip olan Çanak Okey Plus oyununu Android işletim sistemli cihazınızda hemen şimdi deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
16
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
24,727
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.