CM Security-Uygulama Kilitleme

CM Security-Uygulama Kilitleme

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Uygulama Kilitleme Güvenlik Hizmeti

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış CM Security-Uygulama Kilitleme uygulamasıyla elinizde bulunan uygulamaları kilitleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ve piyasasında oldukça iyi olan CM Security-Uygulama Kilitleme uygulaması düzenli olarak güncellenmektedir. 

Şifrenizi yanlış giren kişilerin fotoğrafını çekebilen harika bir özelliği bulunmaktadır. Bu sayede şifrenizi girmeyi deneyen meraklı arkadaşlarınızı da gün yüzüne çıkarabiliyorsunuz. Facebook, WhatsApp gibi özel bilgi içeren uygulamalara erişmek isteyen kişileri anında yakalamanıza izin vermektedir.

İyi bir şekilde derecelendirilmiş hızlı ve güvenli bir uygulama kilitleme servisidir. Onlarca farklı dil seçeneği bulundurmaktadır. Özel hayatınızı güvene almak amacıyla kullanabileceğiniz CM Security-Uygulama Kilitleme uygulaması içerisinde çok katmanlı koruma sistemi bulundurmaktadır. Bu sayede sistem açıklarını onarabilmektedir.

Yeni uygulamaları ve dosya sistemlerini internet sitelerini tarayup cihazınızın güvenliği için eş zamanlı olarak gizliliğinizi de korumakadır. Sisteminizi her zaman temizleyerek cihazınızın performansını hızlandırmanıza yardımcı olmaktadır. 

Telefon ve tabletlerle uyumlu olan CM Security-Uygulama Kilitleme uygulaması kişisel güvenliğinizi sağlamak için çeşitli özellikler bulundurmaktdır. İstenmeyen oyun ve uygulamaların indirilmesine de engel olmaktadır. Android için güvenilir bir ekran kilitleme hizmeti olduğundan denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,785
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?