Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Collage Maker
Android için Basit Kolaj Hazırlama Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Sevdiğiniz fotoğrafları tek bir karede görmek istemez misiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış başarılı bir fotoğraf birleştirme uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Farklı sayfa düzeni ile harika kolajlar oluşturmanıza imkan sağlayan Collage Maker uygulamasıyla galerinizden hızlı bir şekilde fotoğrafları seçebilirsiniz. Farklı düzen ve şablonları kullanabilirsiniz.

Kolajınıza filtreler, çıkartmalar, metinler ve doodle ekleyebilirsiniz. Ayrıca içerisinde sevimli arka plan renkleri dışında tasarımlar bulundurmaktadır. Fotoğraflarınızı düzenleme işini eğlenceli bir hale getiren uygulama hazırlamış olduğunuz fotoğrafları galerinize kaydetmenize yahut bununla birlikte Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal ağlarınızda paylaşmanıza imkan sağlamaktadır.

Uygulama fotoğraf düzenlemek ve kolaj yapmak için ihtiyacınız olan herşeye sahip olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Fotoğrafların oranını düzeltmek için çevirip tutup sürükleyebilirsiniz. Şablon yerlerini değiştirmeniz de mümkün olduğundan birleştirme işini gönlünüzce yapabilirsiniz. 

Fotoğraflarını güzelleştirmek isteyen kullanıcıları mutlu edecek basit ama kullanışlı özellikler bulundurmasıyla seveceğinize inandığım başarılı bir editör olduğundan Android cihazlarınızda bir şans vermenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.045.15
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,894
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.