Crasher

Crasher

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Fantastik Aksiyon Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Crasher oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Kolay kontrollerin yer aldığı başarılı bir oyun olup yoğun aksiyon içermektedir. İyi bir aksiyon RPG olarak tanımlanan başarılı bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Oyunda dünyanın kaderini değiştirmek için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Kıyasıya bir mücadelenin yer aldığı oyunda oyuncular başlarken oyunculardan bir kahraman sınıfı seçmeleri istenmektedir. Bu kahramanların her biri kendilerine has savaş stillerine ve yeteneklerine sahiptir.

Oyun sayesinde farklı kahramanlarla baştan oynayabilirsiniz. Değişik bir oyun tecrübesi yaşamanıza imkan sağlayan Crasher oyununda görevleri düzgün bir şekilde tamamlamanız gerekiyor. Seviyeleri atlayarak yeni yetenekler de öğrenebiliyorsunuz. Aynı zamanda dilerseniz PvP karşılaşmalarına katılarak kahramanlarınızı çarpıştırabilirsiniz. 

Dilerseniz diğer oyuncular karşısında becerilerinizi test edebilirsiniz. İçerisinde gerçek zamanlı bir savaş sistemi bulunduran Crasher oyunu hızlı ve akıcı çarpışmalara yer vermektedir. Grafikler açısından tatmin edici bir kaliteye sahip olan Crasher oyununu Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,216
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?