Dan The Man

Dan The Man

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Eğlenceli Aksiyon Oyunu

Fantastik bir yapıya sahip platform oyununa ne dersiniz?

Dan The Man, Android telefon ve tabletler için hazırlanmış başarılı bir yapıya sahip ücretsiz olarak sunulan iyi bir platform oyunudur. Sürükleyici bir maceranın konu olduğuDan The Man oyununda Dan'in hikayesi yaşamış olduğu köyde çıkan kaosla birlikte başlıyor. Ardından uzun bir süredir gölgelerde saklanan şeytani emellere sahip bir organizasyon aniden karşımıza çıkıyor. Dan'in köyüne saldıran kahramanımızın kız arkadaşı Josie ise bu tehlike karşısında hayatta kalmak için büyük bir mücadele veriyor. Oyun içerisindeki amacımız Dan'e yardım edip kız arkadaşını kurtarmak.. 

Klasik Mario oyunularını hatırlatan bir görünüm sunan Dan The Man oyunu içerisinde bolca aksiyon bulunduruyor 2 boyutlu görünüme sahip olan oyunda ekranda yatay olarak ilerlemeye çalışırken engelleri aşmak için zıplamamız gerekiyor. Tekmelerimizi ve sahip olduğumuz silahların gücünden yararlanarak düşmanlarımızla savaştığımız Dan The Man oyununda farklı silah türlerinden istediğimizi kullanabiliyoruz. Saldırı şekillerimizi geliştirerek ilerlememiz de mümkün. 

Retro grafiklere sahip olan Dan The Man oyununda eğlenceli anlar yaşamanız mümkün. İçerisinde 12 bölümlük heyecanlı bölümler bulundurmaktadır. Biraz da aksiyon olsun diye bölüm sonu canavarı da bulunuyor. Eğer sizde aksiyonun yer aldığı eğlenceli bir oyun arıyorsanız tercihiniz Dan The Man'den yana olabilir.. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,776
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?