Dr. Parking 4

Dr. Parking 4

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Gerçekçi Araba Park Etme Oyunu

Aracınızı en iyi şekilde park edebilir misiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tablet kullanıcıları için özel olarak hazırlanmış Dr. Parking 4 oyununda kontrolünüzde olan aracı e n iyi şekilde park etmeniz gerekiyor. Son zamanların en iyi mobil oyunlarından biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Gerçekçi çevirimiçi çok oyunculu modu ile park etme simülasyon oyunlarında yeni bir döneme giren oyunun grafikleri ise eski versiyonuna göre daha gelişmiş. İçerisinde zorlu çok kademeli seviyeler bulunduran Dr. Parking 4 oyununda size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. 

Oyunun temel amacı işaretlenmiş olan alana aracı doğru bir şekilde park etmek. Oyunda görevleri gerçekleştirerek diğer araçlara sürtülmeden park alanın dışına çıkmadan aracı yerleştirmeye çalışıyoruz. Gelişmiş olmasıyla birlikte yeni özellikler kazanmış olan Dr. Parking 4 oyunu içerisinde seveceğinize inandığım farklı birçok bölüm bulunuyor. Zorlu bir yapıya sahip olan oyunda diğer oyunculara karşı park etme yeteneklerinizi göstermeniz de mümkün. 

Dr. Parking 4 Nasıl Oynanır?
Farklı kamera açılarını kullanarak dikiz aynasından faydalanarak dokunmatik kontrolleri kullanarak ilerleyebiliyoruz. Aracınızı yönlendirmek için sağ taraftaki direksiyonu döndürmeniz fren ve gaz pedallarıyla ilerlemesini yahut durmasını sağlamanız gerekiyor. Geri vitesi de kullanarak aracın kontrolünü iyi bir şekilde sağlayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.09
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,536
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?