Dwarfs FPS Cüce Savaşları

Dwarfs FPS Cüce Savaşları

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Türkçe Cüceler FPS Oyunu

Aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

Android cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Dwarfs FPS Cüce Savaşları, Unity motoru ile geliştirilmiş başarılı bir FPS oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan görsel açıdan başarılı olan oyunda üzerimize dalga dalga gelen düşmanları yok etmemiz gerekiyor.

Cüce ve orklara tüfekle ateş edip onları ortadan kaldırmaya çalışarak büyük bir mücadele verdiğimiz oyunda zaman zaman cüceler yakınımıza gelip bizlere balta savurmaya çalışıyor ancak bizim de sürekli olarak tetikte olmamız bunlara karşı gelmemiz lazım. Cücelerin yakın hedefi olduğumuz oyunda orklar ise uzaktan sinsice saldırıya geçiyor. Bu nedene bizim de iyi bir beceri sergilememiz onları yok ederek oyun içerisinde ne kadar iyi olduğumuzu kanıtlamamız gerekiyor.

Farklı silah seçeneklerinin yanısıra bomba çeşitleri bulunduran oyun FPS türünde olup etkileyici sesler bulundurmaktadır. Oyunun en güzel yanı ise kendini tekrarlamıyor olması bu sayede oyuncular tekrar tekrar aynı görev yapmıyor farklı görevleri gerçekleştirerek daha iyi bir oyun deneyimi yakalamış oluyor.

Sahip olduğu 3D grafikleriyle oldukça başarılı olan Dwarfs FPS Cüce Savaşları oyununun kontrolleri ise oldukça iyi bir şekilde dizayn edilmiş. Dolayısıyla oyuncu keyif alacaktır. Türkçe yönlendirmeler ve menüden oluşan Dwarfs FPS Cüce Savaşları oyununa Android cihazlarınızda yer verip bu aksiyon deneyimini yaşamanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.5
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
952
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?