Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

edjing
Android İçin DJ Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android cihazınızda kullanabileceğiniz edjing uygulaması ile müziklerinizi karıştırarak onların mix halini oluşturabilirsiniz.

Android cihazlar için büyük bir müzik karıştırma uygulaması. Şık kullanıcı arayüzü ile dikkat çeken edjing uygulaması Deezer'da ve SoundCloud müzik karıştırmak için çarpıcı yeteneklere sahiptir. Müzik severlerin seveceğine inandığım edjing uygulamasını denemenizi öneriyorum. Amatör ve profesyonel DJ'ler için özel olarak tasarlanmış olan edjing uygulaması ödüllü bir hizmettir. Artık kendi mixlerinizi kendiniz Android cihazınızda yapabileceksiniz. 

Android cihazlarınızda kullanabilediğiniz edjing uygulaması ile müziklerinize mix yapabilirsiniz. 

Android cihazınızdaki müzikleri karıştırmak için mükemmel bir uygulamadır. Bir mikser ve iki turntablenin yanısıra pek çok etkileri vardır. DJ'ler için mükemmel bir uygulama olarak görünüyor. Her yerde müzik ve her yerde mix yapmak için taşınabilir bir versiyondur. Android cihazınızda kullanabileceğiniz sosyal bir DJ uygulamasıdır. 

Android cihazınızda kullandığınız edjing uygulaması ile hazırlamış olduğunuz mixleri Deezer yada SoundCloud üzerinden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Wi-Fi üzerinden bağlı değilseniz veri kullanımına dikkat etmelisiniz. Şarkı ekleme butonlarından kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

Mikser arayüzü ile gerçek bir karıştırma konsolunu andırmaktadır. Sonuç oldukça tatmin edici olup telefon ve tabletinizin ekranına rağmen iyi çalışmaktadır. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,126
GELİŞTİRİCİ
DJiT
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.