ElifBa

ElifBa

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android İçin ElifBa Öğrenme Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tablet kullanıcıları için hazırlanmış olan ElifBa uygulaması ile Arapça harflerin ve kelimelerin nasıl okunacağını öğrenebilirsiniz. Arapça harflerin ve kelimelerin nasıl okunacağını öğrendiğinizde dolayısıyla Kur`an-Kerim'i öğreniyorsanız işinizi kolaylaştırabilecek başarılı bir seviyeye sahip uygulamalardan biri olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Oldukça sade ve gayet anlaşılır bir arayüze sahip olan uygulama bünyesinde bulundurmuş olduğu harf ve kelimeler seslendirildiği için kolay bir şekilde harfleri tanıyabilirsiniz. Aynı zamanda hareke bilgilerini de uygulama içerisinde öğrenmeniz mümkün. 

ElifBa uygulaması sadece Kur`an-Kerim'i öğretmekle kalmayıp içerisinde namaz duaları da bulundurmaktadır. Namaz dualarına sesli bir şekilde erişebildiğiniz gibi surelere de erişebilirsiniz. 

Boş vaktinizi değerlendirmek isterseniz eğer ElifBa uygulamasını kullanabilirsiniz. Dilediğiniz her yerde vakit buldukça Arap elifbasını kolayca öğrenebilirsiniz. Android cihazınıza ElifBa uygulamasını yükleyerek boş vakitlerinizi değerlendirmek için uygulamayı sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Eğitim
VERSIYON
10.3.1
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,870
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?