Escape City

Escape City

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Çete Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış olan Escape City oyununda suç oranı gittikçe artıyor. Şehirde eski düzeni geri getirmeniz gerekiyor. Ve sadece bunu siz yapabilirsiniz. Çaylak bir polis olup suç çetelerini olması gereken yere göndermeniz ve şehrin eski düzenini oluşturmanız gerekiyor. 

Şehri yeniden toparlamak sandığımız kadar kolay olmuyor. İpuçlarını toplayıp tek tek incelemeniz ve akabinde de suçlulara ulaşmanız gerekiyor. Onları şehirden temizlemeniz gereken Escape City oyununda kaliteli grafikler karşımıza çıkıyor. 

Sürükleyici bir yapıya sahip olan Escape City oyununda suç çeteleri tarafından kontrol edilen bir şehir içerisinde olduğumuz için biraz işimiz zor. Haliyle yeni göreve başlamış bir polis. Tecrübesiz. Bu nedenle işiniz daha da zorlaşıyor. Şehrin sokaklarında polislere rüşvet teklif eden aynı zamanda uyuşturucu satışlarının arttığı bir dönemdeyiz. Şehrin her tarafını bu çeteler sarmış. Bu çeteyi çökerip şehrin eski haline yani sessiz ve huzurlu haline geri dönmemiz gerekiyor. Eğer sizde suç oranı artan bu şehirde ben düzeni geri getiririm diyorsanız Escape City oyununu Android cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,171
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?