Face Swap

Face Swap

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Yüz Değiştirme Eğlenceli Fotomontaj Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Face Swap uygulamasıyla sevdiklerinize eğlenceli şakalar yapabilirsiniz. Aynı fotoğrafta birlikte göründüğünüz kişinin yüzü ile diğer kişinin yüzünü değiştirerek eğlenceli fotomontajlar yapabilirsiniz. İçerisinde bulunan otomatik yüz tanıma özelliği ile eklemiş olduğunuz fotoğraflardaki yüzleri herhangi bir işlem uygulamadan tespit etmektedir. Yüzlerin ana hatlarını belirleyen uygulama ile tek bir dokunuşla iki yüzün yerini değiştirebilirsiniz. 

Ayrıca kullanacağınız fotoğrafları isterseniz mobil cihazınızın kamerasını kullanarak uygulama üzerinden çekebilirsiniz. Uygulama Android cihazınızda bulunan fotoğraflar üzerinde çalışma yapmanıza da imkan sağlamaktadır. Uygulama yüz tanımayı iyi bir şekilde yapamıyorsa kendiniz içerisinde bulunan araçları kullanarak manuel olarak yapabilirsiniz. Bu sayede daha başarılı bir sonuç elde edebilir yahut yüzlerin tespit edileceği çerçeveyi de belirleyebilirsiniz. 

Face Swap uygulamaasıyla iki yüzü birbirine göre ölçeklendirmeniz de mümkün yüzleri döndürebilir yada farklı yönlere çevrilmesini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Hazırlamış olduğunuz fotoğrafları Twitter, Google+, Facebook ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşmanız da mümkün. Eğer sizde eğlenceli bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Face Swap'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
3.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,693
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?