Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Facebook Lite
Android Için Facebook Lite Versiyonu

Editör: Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Facebook Lite uygulamasını Android cihazınızda kullanarak daha az veri kullanan Facebook deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Daha az veri kullanan bu uygulama sayesinde internet paketinizi daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazınızda kullanabileceğiniz Facebook Lite uygulaması sayesinde sosyal medya platformları arasında popüler olan Facebook'u verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

Facebook üzerinde daha az veri kullanarak internet paketinizi daha verimli bir şekilde kullanabileceğiniz Facebook Lite uygulamasını Android cihazınızda kullanabilirsiniz. Facebook'u takip etceksiniz diye internet paketinizin zamansız bir şekilde bitmesinin önüne geçebilirsiniz. 

Facebook üzerindeki gezintilerinizi veri paketinizi kontrolsüz bir şekilde tüketmesinin önüne geçebilirsiniz. Adından da anlaşılacağı gibi Facebook Lite uygulaması Facebook'un biraz daha hafiflemiş bir hali olarak karşımıza çıkıyor. İçerisinde temel özellikleri bulundurduğundan dolayı tüm içerikleri hızlı bir şekilde yüklemenize imkan sağlayan Facebook Lite uygulaması sayesinde veri alış verişini akıcı bir şekilde verimli bir düzeyde olmasını sağlayabilirsiniz. 

Eğer sizde Android cihazınız üzerinde Facebook'u fazla kullanıyorsanız Facebook Lite uygulamasını kullanarak internet paketinizi verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.4.0.6.14
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
88,094
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.