Fake GPS

Fake GPS

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Sahte Konum Oluşturma Uygulaması

Fake GPS uygulamasıyla telefonunuzda sahte konum oluşturabilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Fake GPS uygulamasıyla sahte konum oluşturarak Dünya'nın herhangi bir noktasındaymış gibi kendinizi gösterebilirsiniz. 

Arkadaşlarınızla eğlenmek yahut konum tabanlı çalışan uygulamaları yanıltmak gibi amaçlarla kullanabilirsiniz. Kendinizi dünyanın herhangi bir noktasında göstermek için kullanabilirsiniz. Start butonuna tıklayarak uygulamayı başlatabilirsiniz.

Geliştirici ayarlarına yönlendirebiliyor ve sahte konumlara izin ver seçeneğini aktif hale getirmeniz gerekiyor. Uygulamayı kullanarak sahte bir konum belirlemeniz mümkün. Konumu seçtikten sonra butona basıp istediğiniz konumdan kolay bir şekilde yer bildirimi yapabiliyorsunuz. 

Facebook yer bildirimi, WhatsApp konum gönderme, Swarm check-inleri gibi sahte konumlar oluşturabilirsiniz. Sahte konum yaparak arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyor yada sahte konum servisine ihtiyacınız varsa Fake GPS uygulamasını Android cihazınızda kullanmalısınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
4.7.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,332
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?