Feedly

Feedly

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için RSS Takip Uygulaması

Kişisel gazetenize Android cihazınızdan ulaşmaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış Feedly uygulamasıyla ilgi alanlarınıza göre kategoriler yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulamayı Google Reader yerine kullanabilirsiniz. Google'un bu servisinin kapanmasından sonra ona en yakın en iyi uygulama olduğunu söylemek mümkün. Takip ettiğiniz siteleri kategorilerine göre ayırarak daha iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz. 

Feedly nasıl kullanılır?
Android platformlarınızda kullanabileceğiniz Feedly uygulamasını indirdikten sonra Google hesabınız yahut Facebook hesabınızla giriş yapabilirsinzi. Uygulamanın sol üst tarafında bulunan Add Content seçeneğine dokunduktan sonra arama yapmaya başlayabilir ve eklemek istediğiniz siteleri seçebilirsiniz. Bu siteleri istediğiniz gibi kategorize edebilirsiniz. Bu sayede istediğiniz kategoriye erişebilirsiniz.

Son derece anlaşılır güzel bir arayüze sahip olduğundan kullandığınız andan itibaren kontrollerini kavrayacağınızı düşünüyorum. Feedly uygulamasıyla istediğiniz tüm web servislerini tek bir yerden anlık olarak takip etmeniz mümkün olup onlarca web sitesini tek tek ziyaret etmek yerine böyle bir sistemle daha verimli bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Kendinize özel kategoriler oluşturabileceğiniz Feedly uygulaması çapraz platform olduğundan dolayı başka cihazlarınızda da bu içeriklere Feedly hesabınıza giriş yaparak ulaşabilirsiniz. İnternet dünyasındaki düzeninizi sizinle her yere getiren başarılı bir uygulama olup Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
34.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,261
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?