FIFA 14

FIFA 14 indir

Eklenme Tarihi: 7 yıl önce

Android için Fifa 2014 Oyunu

Android işletim sistemli olan telefon ve tabletiniz üzerinde FIFA 14 oyununu oynamaya ne dersiniz?

 
En iyi futbolcu deneyimini yaşatmanıza imkan tanıyan oyunlardan biri. EA Games kalitesinde yayınlanan oyun çeşitli oyun platformlarında karşımıza çıkmıştı. Artık mobil cihazlarınız üzerinde de oynamanıza olanak sağlıyor. 
 
Kaliteli görselleri ve başarılı oyun yapısı ile bilinen en iyi oyunlardan biridir. 
 
Dünya'nın her bir yanından 30'dan fazla lig barındıran oyun ayrıca 600'den fazla takıma da yer vermektedir. Takımlar lisanslı ve gerçek dünyadaki takımlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Fakat kendi özel takımını yaratmak isteyenler için detaylı olarak ayarlanılabilir durumdadır.
 
Kontroller bakımından diğer mobil sürümlerine göre bu sürümü daha kolay. Android işletim sistemli kullanıcılar için gelişmiş bir yapı sunan oyun maçlarda heyecan bir dakika bile durmazken oyuncuların en kolay yoldan takımlarını yönetmenesine de imkan sağlamakta.
 
İçerisinde yer alan online oynama özelliği ile arkadaşlarınız ile kapışabilir. FIFA 2014 heyecanını Android cihazlarınıza taşıyabilirsiniz. Oyunun ücretsiz olmasıyla birlikte bir an önce telefona yüklenmesi gereken en büyük fırsatlardan birisi diyebilirim. FIFA 2014 oyununu Android telefon yada tabletinizde oynamaya hazır mısınız?
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyunlar
VERSIYON
1.2.9
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Mobil Android
İNDİRİLME
4,817
GELİŞTİRİCİ
Electronic Arts
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?