Fun Run Multiplayer Race

Fun Run Multiplayer Race

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Hayvanlar Online Yarış Oyunu

Eğlenceli bir yarış deneyimine ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Fun Run Multiplayer Race oyununda arkadaşlarınızla eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. İçerisinde sevimli grafiklerin ve karakterlerin yer aldığı Fun Run Multiplayer Race oyununda aynı anda dört kişi oynayabiliyor. İlginç bir yarış konseptine sahip olan oyunda penguen, kaplan, tavşan, kutup ayısı, ayı gibi ormanın şirin bütün sevimli dostları bulunuyor.

Kürklü hayvanları yönettiğimiz Fun Run Multiplayer Race oyununda rakiplerimizin önüne geçmeye çalışıyoruz. En yüksek puanı almak için çabaladığımız Fun Run Multiplayer Race oyununda elde ettiğimiz başarımlarla birbirinden sevimli bu karakterlere taç, gözlük, spor ayakkabı, paten, kaykay ve daha birçok karakterinizi kolay bir şekilde kişiselleştirebiliyorsunuz.

Gerçek zamanlı çoklu oyuncu destekli olan oyun online bir platform üzerine kurulu olduğundan oyuna başlamadan önce hesap oluşturmanız istenecektir. Hızlı bir üyelik işleminin ardından oyuna başlayabildiğiniz gibi dilerseniz Facebook hesabınızla ilişkilendirerek kolayca hesabınızı oluşturabilirsiniz. 

Oyunda yarışları kazandıkça coins kazanabiliyor ve bu sayede yeni karakterlerin kilidini de açmanız mümkün oluyor. Onlarca karakterden istediğinizi seçmenize imkan sağlayan Fun Run Multiplayer Race oyununda dilerseniz arkadaşlarınızla dilerseniz de rastgele karşınıza çıkan biriyle yarışabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
Cihaza göre değişir
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,183
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?