Garanti Cep Şubesi

Garanti Cep Şubesi

Son Güncelleme: 52 yıl önce

Android için Garanti Banka Uygulaması

UYGULAMA KALDIRILMIŞTIR

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Garanti Cep Şubesi uygulamasıyla Garanti bankasıyla ilgili işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Finansal işlemlerinizi yönetmek için kullanabileceğiniz Garanti Cep Şubesi uygulamasıyla müşterilen istediğiniz zaman tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Kurumsal yahut bireysel müşteriler istedikleri tüm bankacılık işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilir. Uygulama aracılığıyla para transferlerinizi ve ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bankadaki mevcut paranın durumunu gelir ve giderlerini takip edebilirsiniz.

Bankacılık işlemini anında gerçekleştirmenize imkan sağlayan Garanti Cep Şubesi uygulamasını kullanmak için internet yada cep şubesi parolanızın olması gerekiyor. Eğer ki bu parala elinizde yoksa Paracard numaranız yahut kredi kartıyla parolanızı öğrenebilirsiniz. 

Bankaya gitmeden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz hattınıza TL yüklemesi yahut fatura ödemesi yapabilirsiniz. Nakit akışını, varlıklar/borçlar, gelir/giderler, güncel duruma ve takvime ulaşabilirsiniz. Sizde Garanti müşterisiyseniz ve bankacılık işlemlerinizi hızlı bir şekilde yapmak istiyorsanız Garanti'nin resmi uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
4.0
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
6,296
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 2 Ortalama Puan: 1.5
5
0
4
0
3
0
2
1
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?