Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSGenel Kültür Bilgi Yarışması

reklam

Android İçin Bilgi Yarışması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlarınız için hazırlanmış olan uygulama ile sizleri keyifli anlar bekliyor. 

Genel kültür bilginizi test etmek isterseniz eğer Android cihazınıza bu uygulamayı yükleyebilirsiniz. Farklı kategorilerde kendinizi test etmeniz mümkün. Her kullanıcı için farklı kategoriler bulunduran uygulama içinde kendinize en uygun olan kategoriyi bulabilirsiniz. 

Doğru cevapladığınız her soru için puan kazandığınız Genel Kültür Bilgi Yarışması uygulamasında amacınız olabildiğince yüksek puana ulaşmak. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz Genel Kültür Bilgi Yarışması oyununda hedefiniz arkadaşlarınızı geçmek olduğu gibi yüksek puanlar da elde etmektir. 

Android kullanıcılarının seveceğine inandığım uygulama aracılığıyla toplamış olduğunuz puanları arkadaşlarınızla kolayca paylaşabilirsiniz. Oyun içerisinde doğru sayınız arttıkça puanınız artacaktır. Oyunu oynayan diğer oyuncularla puanınızı karşılayabildiğiniz gibi başkalarıda puanınızı görebilecek. Bu nedenle en yüksek puan hedefiniz olmalı. 

Genel kültürünüze eğer gerçekten güveniyorsanız ve tüm soruları doğru bir şekilde cevaplarım diyorsanız Android cihazınıza Genel Kültür Bilgi Yarışması uygulamasını yükleyerek yarışa başlayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
5.0
BOYUT
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,793
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.