Geometry Dash Lite

Geometry Dash Lite

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Aksiyon Dolu Geometrik Beceri Oyunu

Hem aksiyon hemde beceri öğelerinin bir arada bulunduğu bir oyuna ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Geometry Dash Lite oyunu hızlı ilerleyen bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Aksiyonun hız kesmediği Geometry Dash Lite oyunu farklı bir tasarıma sahip. 

Geometrik şekilleri kontrol ettiğimiz Geometry Dash Lite oyununda tehlikeli platformlar üzerinde ilerlememiz gerekiyor. Kulağa her ne kadar kolay görevler gibi gelse de zamanla daha zorlayıcı oluyor. Bir süre sonra ne yazık ki bu zorlu görevler rahatsız etmeye başlıyor. Bağımlılık yapacak düzeyde bir oyun olup her öldüğünüzde bir daha bir daha denemek isteyeceğinize eminim. 

Oyunun sesleri ise oldukça eğlenceli. Efektleri ile oyundan daha fazla keyif almanız düşünülmüş. Her ne kadar bu tarz oyunlarda görmeye alışık olmasak da oyunda kişiselleştirilmiş seçenekler bulunuyor. Oyun yapısı bakımından oldukça iyi. Kontrolleri ise paralel bir şekilde tasarlanmış Geometry Dash Lite oyununda kontrol mekaniğine bağlı olarak herhangi bir sorun yaşayacağınızı sanmıyorum.. 

Kendi bölümlerinizi oluşturabilir ve bunları arkadaşlarınızla hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Eğer sizde maceranın biran eksilmediği bir oyun deneyimine katılmak istiyorsanız mutlaka Geometry Dash Lite oyununu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.10
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,182
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?