Google Asistan Launcher

Google Asistan Launcher

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Google Asistan Uygulaması

Android cihazlar için hazırlanmış Google Asistan Launcher uygulamasıyla Google Asistan'a kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup Android 4.4 KitKat işletim sistemi üzerinde çalışmakta olan Google Play ve Nexus sürümü cihazlarda Google Asistan'a ulaşmanıza yardımcı olmaktadır. 

Doğru bilgileri doğru zamanlarda almanıza imkan sağlayan uygulama ile Google Asistan'a telefonunuzun ana ekranından kolay bir şekilde erişebilirsiniz. OK Google komutunuzla devreye giren sesli hizmeti kullanarak kısa mesaj gönderimi yapabilir yahut bir şarkı başlatabilir yada yol tarifi alabilirsiniz.

Youtube, Google Haritalar ve Gmail gibi kullandığınız popüler hesapları Google servislerine kolayca ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. Aynı zamanda bulut hesaplarınızda sakladığınız fotoğrafları cihazınızın duvar kağıdı olarak kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. 

Tek bir hareketle erişeileceğiniz başarılı bir asistan olup sesli komutla istediklerinizi yapabilmektedir. Sezgisel duvar kağıdı seçmenize imkan sağlayan uygulama ana ekrandan hızlı bir şekilde erişime izin vermektedir. Eğer sizde Google'un asistanını kullanmak istiyorsanız Google Asistan Launcher'ı denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,613
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?