Google Duo

Google Duo indir

Son Güncelleme: 3 yıl önce

Android İçin Görüntülü Arama Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz adına hazırlanmış Duo uygulamasıyla rehberinizde bulunan sizin gibi Duo kullanan diğer kullanıcılarla sesli ve görüntülü görüşme yapabilirsiniz. Bağlantınızın durumu kötü olsa bile kaliteli görüşme yapmanıza olanak sağlıyor. Sade bir tasarıma sahip olduğundan dolayı videolu görüşme deneyimlerinizden daha iyi bir deneyim elde edebilirsiniz.

Aynı zamanda içerisinde bulunan canlı video görüşme öncesi sizi arayan kişinin görüntüsü çıkmaktadır. Siz daha cevaplamadan kiminle karşılaşacağınızı bilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan Duo uygulaması hızlı bir görüşme deneyimi yaşamanıza olanak sağlamaktadır. Çapraz platform desteğiyle karşımıza çıkan Google Duo uygulaması Android ve iOS platformundaki tüm arkadaşlarınızla sorunsuz yüksek kalitede görüşme yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Uygulamaya kayıt olmak için telefon numaranızı girmeniz yeterlidir. Konuşmalarınızı şifreleyebilen algoritmalar içermektedir. Apple'ın sadece kendi kullanıcılarına sunduğu FaceTime uygulamasına teknik açıdan benzemektedir. Eğer sizde sesli ve görüntülü görüşmeleriniz için etkili bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Google Duo'yu denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
45,932
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?