Google Earth VR

Google Earth VR

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Google Dünyayı Gezme Sanal Gerçeklik Uygulaması

Dünyayı gezmek mi istiyorsunuz? Peki bunu artık sanal bir şekilde gerçekleştirebileceğinizi biliyor muydunuz? Teknoloji bir hayli gelişti bildiğiniz üzere ve sanal gerçeklik gözlükleri de hayatımızdaki yerini aldı. Dünyayı saran sanal gerçeklikle tamamen yeni bir perspektiften dünyayı keşfetmenin keyfini çıkarıyoruz. 

HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğüyle kullanabileceğiniz bu simülasyon sayesinde Google Earth VR ile Tokyo sokaklarında gezmenin tadını çıkarıyoruz. Bununla birlikte Kanyon'da uçabilir yada Eyfel Kulesi simgelerini doğal güzellikleri rahatlıkla görüntülemeniz mümkün. Dünyayı ziyaret etmek için kullanabileceğiniz başarılı bir simülasyon olarak karşımıza çıkan Google Earth VR ile ilginç şehirleri, doğal güzellikleri ve evrensel simgeleri rahatlıklla görüntüleyebiliyorsunuz.

Bürokratik, ekonomik ve zaman sıkıntılarımız eğer olmasaydı belki sırtımızda bir çantayla dünyayı geziyor olurduk ancak bunu yapamıyor olsakta Google Earth VR aracılığıyla gerçekçi bir deneyim yaşayabiliyoruz. Kötü mü olur belki bu dünyaya girdiğiniz zaman gerçekten gitmeyi planlarsınız.. 

Dünyanın her yerini dolaşma imkanı sağlayan Google Earth şimdi VR teknolojisi ile şehrin üzerinde uçmanıza, sokak sokak gezinti yapmanıza, yüksek zirvelerin üzerinde durmanıza ve hatta uzaya dahi çıkabilirsiniz.. 

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Google Earth VR simülasyonu şuan için HTC Vive sanal gerçeklik gözlüğüyle çalışmaktadır. Beklenen güncellemelerle birlikte diğer platformlarda da çalışması ön görülenler arasında. Eğer sizinde sanal gerçeklik gözlüğünüz varsa dünyanın her yerini ziyaret edebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Simulasyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
2,243
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?