Google Fotoğraflar

Google Fotoğraflar indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Fotoğraf Video Yedekleme, Düzenleme Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz Google Fotoğraflar uygulamasıyla tüm fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulamadır. Otomatik olarak organize edildiği ve aranabilir olduğu için içerisinde fotoğrafları hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. 

Özel olarak hazırlanmış başarılı bir fotoğraf galeri uygulaması olup nesnelere ve yerlere göre arama yapmanıza izin vermektedir. Cihazınızda bulunan tüm fotoğrafları ve videoları otomatik olarak yedeklemeniz mümkün. Dilerseniz daha sonra fotoğraflara ve videolara photos.google.com'dan yahut cihazınızdan ulaşabilirsiniz. Güvenle yedeklenmiş fotoğraflar cihazınızın depolama alanından kaldılır fakat siz bu fotoğraflara Google Fotoğraflar uygulamasıyla erişebilirsiniz. 

Aynı zamanda fotoğraflarınıza yeniden hayat vermenize de imkan sağlamaktadır. Fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulan montaj filmlerin, etkileşimli hikayelerin, animasyonların, kolajların, panoramaların ve daha fazlasının da deneyimini Google Fotoğraflar ile yaşayabiliyorsunuz. Fotoğraflarınızı hızlı bir şekilde düzenlemenize imkan sağlamaktadır.

Filtre uygulayabilir, kırpma, kesme gibi çeşitli düzenleme araçlarını da kullanabilirsiniz. Hakikaten içerisinde güçlü bir fotoğraf ve video düzenleme araçları bulundurmaktadır. Sonuç olarak anılarınıza kolay bir şekilde ulaşmak, düzenlemek, güvenli depolamak ve paylaşmak için güvenli bir uygulamaya gerek duyuyorsanız Google Fotoğraflar'ı Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,470
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?