Google Play Filmler

Google Play Filmler indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Google Film İzleme Uygulaması

Google Play Filmler ile nerede olursanız olun sevdiğiniz içeriği kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Sevdiğiniz film içeriğini dilerseniz bilgisayarınızda yahut diğer mobil cihazlarınızda sorunsuz bir şekilde izlemenize olanak sağlamaktadır. 

Film ve TV dizisi satın alma yada kiralamanıza imkan sağlamaktadır. Android cihazınızı bilgisayarınızı televizyona bağlayabilir ve en sevdiğiniz filmlerle TV şovlarını sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz. 

Google, Android kullanıcılara istedikleri yerde yasal aynı zamanda kaliteli bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Bünyesinde yerli ve yabancı yapımlar bulunuyor. Tercihinize bağlı olarak HD kalitesinde izleyebilirsiniz. Farklı bir cihazdan izlemeye başladığınız filmi başka bir cihazdan devam edebiliyorsunuz. 

Tüm bunlarla birlikte ses ayarını, ileri, geri alma ve durdurma gibi birçok kontrolü yapabilirsiniz. Aynı zamanda ekrana dokunarak filmde yer alan oyuncuların filmlerini, biyografilerini de öğrenebilirsiniz. 

Sevdiğiniz film yapımlarını istediğiniz cihazda özgürce kullanmanıza imkan sağlayan Google Play Filmler uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Video
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
5,132
HEMEN İNDİR ( Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?