Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Google Play Oyunlar
Android için Google Play Oyun Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz Google Play Oyunlar uygulamasıyla yeni oyunlar keşfedebilirsiniz. Yeni oyunları keşfedebilmeniz için hazırlanan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. Temel olarak yeni çıkan Android oyunlarını kullanıcılara tanıtan Google Play Oyunlar uygulamasıyla Android cihazınıza yükleyebileceğiniz oyunları görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz. Ayrıca Android cihazınızda yüklü olan oyunları kullanıcılara tanıtan uygulama Android cihazınızda yüklü oyunları kontrol etmenize ve takip etmenize olanak sağlar. Başarılı bir oyun sosyal medya platformu oluşturulmuş olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Google Play Oyunlar uygulamasında size tavsiye dilen oyunlar başlığında çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen ve kaliteli oyunları görüntüleyebiliyorsunuz. 

Oyunda çoklu oyuncu yapısı bulunuyor. Bu sayede oyunları keşfedebilir ve arkadaşlarınızın oyunlarına katılabilmenize de imkan bulunuyor. Bu sayede oyun oynayan arkadaşlarınızla iletşim kurma işide oldukça kolay. Eğer sizde oyunlara meraklıysanız Android cihazınıza Google Play Oyunlar uygulamasını ücretsiz olarak yükleyerek sadece oyunlardan haberdar olabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
26,355
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.