Gözaltındayım

Gözaltındayım

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Acil Durum Uygulaması

Android cihazlar için Türk firması olan Atölye 15 ekibi tarafından hazırlanan Gözaltındayım uygulaması zor durumlarda yardımınıza koşuyor. Umarım düşmezsiniz de zor duruma düştüğünüz zaman sevdiklerinize haber vermenize ve yardım almanıza imkan sağlayan yararlı bir uygulamadır. 

Basit bir sisteme sahip olan Gözaltındayım uygulaması Android telefon ve tabletlerle uyumlu olarak çalışma göstermektedir. Uygulamayı cihazınıza yükledikten sonra 3 tane güvendiğiniz kişinin iletişim bilgilerini girmeniz gerekiyor. Bu kişilerin isim soyisim gibi bilgilerinizi girdiğiniz Gözaltındayım uygulaması acil bir durum olduğunda bu kişilere ulaşmanıza imkan sağlamaktadır.

Konum bilginizi bu güvendiğiniz kişilere SMS olarak gönderen Gözaltındayım uygulaması tanıdıklarınız hem yardıma ihtiyacınız olduğunu öğreniyor hem de nerede olduğunuzun bilgisini verebiliyorsunuz. Ücretsiz olarak sunulan Gözaltındayım uygulaması özellikle sürekli tekrarlanan hastalığı olan yada olası herhangi bir kaza durumlarında arama veya mesaj gönderme imkanı sağlıyor. Eğer sizde zor durumda kaldığınız zaman sevdiklerinize sadece tek bir tuşla haber vermek istiyorsanız Gözaltındayım uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
İletişim
VERSIYON
0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,088
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?