ikinciyeni

ikinciyeni

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Açık Arttırmayla İkinci El Araba Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabileceğiniz ikinciyeni uygulamasıyla ikinci el arabalara göz atabilirsiniz. Araba satın almayı düşünüyorsanız ve bildiğiniz ikinci el uygulama servislerini kullanarak aradığınızı bulmak istiyorsanız ikinciyeni'yi kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ikinciyeni uygulaması ekspertizi yapılmış araçları piyasa fiyatından altından açık arttırmaya sunuyor. Bu nedenle daha dikkat çeken bir hizmet haline geliyor. 

Temiz ve sade bir arayüze sahip olan uygulamaya üye olduktan sonra kredi kartı bilgilerinizi paylaşarak açık arttırmalara katılabilirsniz. Almayı planlamış olduğunuz arabaları ancak bu şekilde satın alabiliyorsunuz. Açık arttırmayı kazanarak aldığınız araçlar belirtilen ekspertizi raporundakinden farklı ise bir haftalık geri verme süreniz de bulunmaktadır. 

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ikinciyeni uygulamasıyla avantajlı fiyata araba sahibi olabilirsiniz. Eğer sizde başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız ikinciyeni uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Sosyal
VERSIYON
1.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,342
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?