Internet Booster Optimizer

Internet Booster Optimizer indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için İnternet Hızlandırma Uygulaması

İnternet bağlantınızı optimize edebileceğiniz ve hızlandırabileceğiniz başarılı bir uygulamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz adına hazırlanmış Internet Booster & Optimizer uygulamasıyla internet hızınızı optimize ederek hızlandırabilirsiniz. Genellikle veri tasarrufu yapmak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir yapıya sahip olan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. İnternet deneyiminizi daha iyi hale getirmek isteyen Internet Booster & Optimizer uygulaması servis sunucularına bağlanarak en iyi hizmeti almanıza yardımcı oluyor. 

Optimize işlemini gerçekleştirmek için uygulamanın komutlarını çalıştırmanız gerekiyor. İnternet tarama sonucunda genel olarak sistemini hızını arttıran Internet Booster & Optimizer uygulaması daha fazla ayarlamalar da sunmaktadır. Siz uygulamayı çalıştırdıktan sonra kendi içerisinde bir dizi ayar yaparak bu ayarlarla birlikte internetinizi maksimum seviyeye çıkartmaktadır. 

Cihazınızda yer alan ayarlardan kaynaklanan yavaşlıklara karşı iyi bir şekilde mücadele edebilmenize imkan sağlayan uygulama çeşitli düzenlemeler bulundurmaktadır. Ayrıca rootlu olan Android cihaz kullanıcıları TCP/IP optimizasyonu gibi ek özelliklerden yararlanabiliyor. Elbette Android cihazınızı root etmenin garanti dışında kaldığını unutmamalısınız. Bu nedenle eğer cihazınızın garantisi bitmiş ise bu ek özellikleri kullanmanızı öneriyorum. 

İnternet performansınızı daha iyi hale getirebileceğiniz Internet Booster & Optimizer uygulaması genel olarak işini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Eğer sizde internetinizi optimize ederek hızlandırmak istiyorsanız güvenli bir şekilde indirme işlemini başlatabilir ve daha iyi bir internetin deneyimini yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,153
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?