Just Dance Now

Just Dance Now indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Popüler Dans Etme Oyunu

Oyun konsollarındaki deneyimi Android cihazlarınızda yaşamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Just Dance Now oyununda sizleri eğlenceli anlar bekliyor. Dünyanın en çok sevilen ve oynanılan bir numaralı dans oyununun mobil versiyonu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Just Dance Now nasıl oynanır?
Oyunda ekranda gördüğünüz figürleri dğru bir şekilde yapmanız ve yıldız toplamanız gerekiyor. Android cihazınıza oyunu indirdikten sonra profil adınızı girip avatar seçmeniz durumunda Play butonuna dokunmanız oyuna giriş için yeterli olacaktır. Bilgisayarınızdan ise buradan tıklayacağınız adresi ziyaret edip play butonuna dokunmanız gerekmekte. Room number'ı Android cihazınıza girip join butonuna dokunup telefonu sol elinize alıp ekranda çıkan figürleri doğru bir şekilde yaparak yıldız kazanmaya çalıştığımız bu oyunda eğlenceli anlar yaşamamız da kaçınılmaz oluyor. 

Just Dance Now oyunu ücretli değildir. Günlük 7 şarkı ücretsiz hakkınız bulunuyor eğer yeterli gelmiyorsa VIP üyelik satın alarak oyunun tüm özelliklerinden sınırsız bir şekilde faydalanabilirsiniz. 

Genel olarak tek başınıza yahut arkadaşlarınızla birlikte güzel vakit geçirmek için oynayabileceğiniz keyifli bir oyun olup cihazınızın hareketlerini algılaması oyun için yeterli olmaktadır. Herhangi bir kameraya ihtiyaç duymamaktadır.

Kendi özel mekanizmasıyla Android telefonunuzun hareketini algılıyor. Figürleri ne kadar iyi yaparsanız o kadar çok başarılı olursunuz. Oyunu oynayabilmek için bilgisayarınızdan girmeniz gereken site için buraya tıklayınız. Bağlantıya girdikten sonra Android cihazınızla bağlantı kurmanız durumunda oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler! 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.6.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,310
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?