KAMI 2

KAMI 2

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Kağıt Katlama Bulmaca Oyunu

El yapımı kağıt bulmacalardan oluşan keyifli bir oyuna ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız adına hazırlanmış farklı bir oynanışa sahip olan oyun oyuncuları kendisine hayran bırakacak nitelikte olup son derece iyi bir yapıya sahiptir. Bununla birlikte benzersiz bölümlerin yer aldığı oyunda en az hamleyle kendi seçmiş olduğunuz renkleri doldurmanız gerekiyor.

Ödüllü bir bulmaca oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Güzel estetik, yatıştırıcı sesler ve aldatıcı zorlu bulmacaların yer aldığı oyunda benzersiz bir sanat tarzı karşımıza çıkıyor. 

KAMI oyunu nasıl oynanır?
Popüler bir bulmaca oyunu olarak kabul edilen oyun kağıt katlama türünde bir oynanışa sahiptir. Oyunda renginizi seçip kağıtları dışa doğru açarak tüm alanı bu tek renk ile doldurmak için mücadele veriyorsunuz.

Oyunun en temel amacı en az hamle ile yapmak olup oyun ilk seviyelerde kolayken git gide zorlaşıyor. Son derece iyi bir strateji oyununa dönüşüyor olup gerçek kağıt katlama efektleri kullanılarak hazırlandığından dolayı iyi bir deneyim sunuyor. 

Kulağa hoş gelen müziklere sahip olan KAMI oyunu sürükleyici bir yapıya sahip olduğundan Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,192
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?