Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS
reklam

Kaspersky Tablet Security

reklam

Android Tabletler için Güvenlik Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli tabletler için hazırlanmış olan Kaspersky Tablet Security uygulaması ile kişisel verilerinizi hırsızlığa karşı gelişmiş bir şekilde koruyabilirsiniz. Rahat kullanıma sahip olan program web tabanlı olarak çalışmaktadır. Bu sayede uzaktan kontrol sistemini kullanarak kaybolan yada çalınan tabletinizi kolay bir şekilde kilitleyebilirsiniz. 

İnternet üzerinde yer alan tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlamaktadır. Otomatik bulut tabanlı olan virüs uygulaması ile sosyal ağlarda gezinirken, uygulama indirirken, alışveriş yaparken kendinizi güvende hissetmenizi sağlamaktadır. 
 
Kaspersky Tablet Security Uygulamasının Genel Özellikleri;
Kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma: Bu özellik indirdiğiniz uygulamarı otomatik olarak virüs taramasından geçirmektedir. Bulut tabanlı olan koruma ile casus yazılımlara karşı tabletinizi koruyabilirsiniz.
 
İnternet tehditlerine karşı koruma: İnternet üzerinde sörf yaparken tehlikeli olan web sayfalarından, bağlantılardan, kimlik hırsızlarına karşı koruma sağlamaktadır. 
 
Hırsızlığa karşı koruma: Tabletiniz çalındığı zaman uzaktan tabletinizi engelleyebilmenin yanısıra içerisinde yer alan hassas verilerinizi silebilir. Aynı zamanda hırsızın gizlice resmini çekebilir ve konumu belirleyebilirsiniz. 
 
Optimize edilmiş arayüz: Android işletim sistemli tabletler için özel olarak oluşturulmuş arayüz mükemmel kullanım ve performans sunar.
EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
9.14.21
BOYUT
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca
İNDİRİLME
1,309
GELİŞTİRİCİ
Kaspersky Lab
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
Henüz ekran görüntüsü eklenmemiş..
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.