Kelime Dehası

Kelime Dehası indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Zorlu Kelime Bulma Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Kelime Dehası oyununda kolay bölümlerle başlayıp zorluğa doğru gidiyoruz. Tablo içerisinde yer alan saklı kelimeleri bulmak için çabaladığımız Kelime Dehası oyununda kelimeleri bulduktan sonra seçip patlatmanız gerekiyor. 

Oyun içerisinde kelimeler belirli bir düzende saklanmış olup sadece doğru olanları bulduğunuzda bölümleri tamamlayabiliyorsunuz. Bu oyunu kelime darağacı olan kişiler komple bitirebilir. Bunun dışında kelime bilgisi yeterli olmayan Android kullanıcıları Kelime Dehası oyununda biraz zorlanabilir. 

Başlarken kolay adımlarla başlıyoruz. Ancak git gide oyun daha zorlu bir hal alıyor. Eğlenceli bölümler bulunduran Kelime Dehası oyununda 600 bölüm bulunuyor. 

Her bölüm 20 bölümden oluşuyor ve 5 farklı tablo sayısı bulunuyor. Kelimeleri buldukça ilerlediğiniz Kelime Dehası oyununda yer alan birbirinden güzel animasyonlar oyunu sevdirecek düzeye sahip. Bölümleri kolay bir şekilde bitirmenizi sağlayacak ufak ipuçları da oyunun bünyesindeki yerini alıyor. 

2x2'lik tablodan 7x7'lik tabloya doğru oyun zora doğru gitmektedir. Eğer bölümü geçiremeyeceğinizi düşünüyorsanız ipuçlarından yararlanabilirsiniz. Tüm bölümleri geçmek için bulmacayı doğru bir şekilde bitirmeniz gerekiyor. Eğer sizde kelime bilginize güveniyorsanız ve eğlenceli bir oyun oynamak istiyorsanız mutlaka Kelime Dehası'nı Android cihazlarınızda denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,740
HEMEN İNDİR (9,7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?