Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca

Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Online Kelime Bulma Oyunu

Kelime avı yapmaya hazır mısınız?

Android telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış klasik bir kelime bulma oyunudur. Oyunun üst tarafında yer alan kelimeleri tablo içerisinde bulmaya çalıştığımız Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca oyununda keyifli anlar yaşayabilirsiniz. Türkçe olarak hazırlanmış olan oyunda binlerce kelimelik sözlük ile kelime avına çıkabilirsiniz. 

12 kelimeyi bulmanız gereken oyunda bu kelimeleri bulup adınızı online skor tablosuna yazdırabilirsiniz. 5x5'lik bir tabloya karışık şekilde verilmiş olan kelimeleri bulmaya çalıştığımız Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca oyununda her bir harften sonra sağa, sola, çapraz, aşağı, yukarı çıkıyoruz. Kelimeleri bulmak sandığınız kadar kolay olmayabilir, beklemediğiniz yerde saklanıyor olabilirler. 

Oyun içerisinde kelime buldukça kelimenin uzunluğuna ve bulduğunuz zzamana kadar göre puan hesaplanması yapılır. Kelime ne kadar uzunsa puanda o kadar yüksek olur. Ayrıca elinizi ne kadar çabuk tutarsanız o kadar daha fazla puan elde etmiş olursunuz. Tüm kelimeleri bulduktan sonra kazandığınız puanlar sunucuya gönderilmektedir. Google Play'in sunduğu yüksek skorlar servisi sıralamalarında yerinizi alabilirsiniz. Sıralamalar ise günlük, haftalık ve aylık olarak ayrı ayrı tutulmaktadır. 

Dilerseniz online dilerseniz de çevirimdışı olarak Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca oyununu oynamayı sürdürebilirsiniz. Elbette online oynayabilmek için Google+ hesabınızın olması gerekiyor. Çevirimdışı oynadığınız oyun esnasında kazanmış olduğunuz puanlar ise sıralamaya girmez. Eğer sizde tatlı rekabetin yer aldığı başarılı bir kelime oyununda yer almak istiyorsanız mutlaka Kelime Oyunu : Sözcük Bulmaca'yı Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.03
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
8,175
HEMEN İNDİR ( 3,5 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?