Kilitleyici - Uygulama Kilitle

Kilitleyici - Uygulama Kilitle indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Güvenilir Uygulama Kilitleyici

Mesajlaşmalarınızı, galerinizi ve sosyal medya hesaplarınızı meraklı gözlerden gizlemeye ne dersiniz? 

Tam olarak bunun için hazırlanmış Kilitleyici - Uygulama Kilitle uygulamasıyla tüm uygulamalarınızı kilitleyerek güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizin sosyal hayatınızın güvenliğini korumak için kullanabileceğiniz Kilitleyici - Uygulama Kilitle uygulamasıyla açılabilir bir desenle kilitleme işini gerçekleştirebilirsiniz.

Son derece hafif bir yapıya sahip olan uygulama diğer benzer uygulamalar gibi cihazınızın pil ömrünü etkilemez. Sosyal medya uygulamalarınızı ve mesajlaşmalarınızı kilitleyerek özelinizin size özel kalmasını sağlayabilirsiniz. 
Varolan uygulamalarınıza erişimi kısıtlayabilecek bir desen yahut şifre koyabilirsiniz. Şifrenizi kimseyle paylaşmayarak bilgilerinizin güvenliği sağlayabilirsiniz. 

Genel olarak iyi bir yapıya sahip olan uygulama aynı zamanda farklı tema seçenekleri de bulundurmaktadır. Bu sayede daha iyi bir deneyim yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Cihazınızda ikinci bir güvenlik duvarı oluşturabileceğiniz etkileyici bir uygulama olup Google Play'in en iyileri arasında yer almaktadır.

Facebook, Galeri, Whatsapp, Instagram, Snapchat, Messenger ve diğer tüm uygulamalarınızda kullanabilirsiniz. Materyal tasarımıyla ön plana çıkan güvenli bir uygulama kilitleme servisi olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde verilerinizi meraklı gözlerden saklamak için başarılı bir uygulamaya gerek duyuyorsanız mutlaka Kilitleyici - Uygulama Kilitle'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
2.1.24
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,002
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?