Kitty Snatch

Kitty Snatch

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Kedi Eşleştirme Oyunu

Kitty Snatch ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Kitty Snatch oyununda kedileri eşleştirerek eğlenceli anlar yaşamanız mümkün. Kedilere yardım edip sıkışan arkadaşlarını kurtarmaya çalıştığınız Kitty Snatch oyunu çocukların zevk alarak oynayabileceği bir deneyim olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kedilere yardım edip sıkışan arkadaşlarını kurtarmaya çalışacağımız Kitty Snatch oynunda zevkli bir kurgu yer alıyor. 

Eğlenceli ve zevkli kurgusu ile dikkat çeken oyun klasik bir eşleştirme oyunu olup zorlu bölümler bulunduruyor. Birbirinden zorlu bölümlere sahip olan Kitty Snatch oyununda kedileri en kısa zaman içerisinde eşleştirmeniz gerekiyor. Çocukların severek oynayabileceği bir oyun olup bağımlılık yapıcı bir etki bulunduruyor. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz Kitty Snatch oyununda işiniz bir hayli burada zorlaşıyor. 

Genel olarak etkileyici ve eğlenceli atmosfere sahip olan Kitty Snatch oyununda elinizden geldiğince kısa bir süre içerisinde bölümleri tamamlamanız ve sevimli kedilere yardımcı olmanız lazım. Oyunda sıkışan arkadaşlarını kurtarmanız durumunda yüzlerce kedi koleksiyonuyla sizleri eğlenceli bir deneyim bekliyor diyebilirim. Eğer sizde farklı zorluk seviyelerinin yer aldığı keyifli bir oyunda yer almak istiyorsanız mutlaka Kitty Snatch'ı denemelisiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.14
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,023
GELİŞTİRİCİ
airG
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?