Konuşan Kedi Tom indir
Konuşan Kedi Tom

Konuşan Kedi Tom indir

Son Güncelleme: 1 yıl önce

Android için Konuşan Kedi Uygulaması

Dünya üzerinde en popüler oyun uygulaması olan Konuşan Tom ile sizleri keyifli anlar bekliyor. Sanal evcil hayvanına bakabilir, ona bir isim verebilir ve büyürken onu besleyebilirsiniz. Benim Konuşan Tom'um oyununda onunla oynayarak yahut ona bakarak günlük yaşamın bir parçası haline getirilen

Benim Konuşan Tom'um uygulamasında Tom'u kendi istediğiniz şekilde giydirebiliyorsunuz. İçerisinde geniş bir yelpazedeki kürk renklerinden ve diğer aksesuarlardan seçebilirsiniz. Dilerseniz Tom'u yaşayacağı evi dekore edebilirsiniz. Tom ile oyunlar oynayarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İçerisinde 10'dan fazla mini oyun bulundurmaktadır. Sevimli kediyi sevdiği yiyeceklerle besleerek onu yatağına yatırabilirsiniz. Oyunda yaratıcılığınızı ortaya çıkararak daha iyi bir Tom yaratabilirsiniz. İlerledikçe yeni öğelerin kilidini açmanız da mümkün. 

Söylediklerinizi tekrar eden eğlenceli bir kediye hem bakıp hemde keyifli vakit geçirmeye evet diyorsanız Benim Konuşan Tom'u mutlaka Android cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,019
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 4
5
0
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?