Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat

Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat

Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Android için İkinci Eşya Al Sat Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış alışveriş konusunda sizlere yardımcı olacak başarılı bir uygulamadır. Kısa zaman içerisinde popülerleşen Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulamasıyla ihtiyacınız olmayan eşyaları satabilirsiniz. Ayrıca daha ucuza yeni eşyalar satın alabilirsiniz. 

İkinci el ürün almayı yahut satmayı düşünen kullanıcıların seveceğine inandığım başarılı bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Türkçe dil desteği ile karşımıza çıkan Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulaması profil oluşturmadan ikinci el ürünlere göz atmanıza ne yazık ki izin vermiyor. Kolay bir şekilde üye olup teklif sunabiliyorsunuz. 

Kategoriler altında binlerce ürün bulunduran Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat uygulaması arama yapıp istediğiniz herşeye göz atmanıza olanak sağlıyor. Ayrıca uygulamanın bir diğer sevdiğim özelliği ise sizin yakınlarınızda satışa çıkan eşyalara da göz atmanıza izin veriyor olmasıdır. Bu sayede yakın çevrenizdekilerle daha hızlı bir şekilde iletişime geçebiliyorsunuz. 

Ürününü beğendiğiniz kişiye mesaj atıp beğendiğinizi satın almak istediğinizi söyleyebildiğiniz gibi pazarlıkta yapabiliyorsunuz. Eğer sizde Android için ikinci el bir alışveriş uygulamasına gerek duyuyorsanız Letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat'ı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.4.4
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
6,174
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?