Mafia 3: Rivals

Mafia 3: Rivals indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Mafya 3 Oyunu

RPG öğesiyle ön plana çıkan Mafia 3'ün hikayesini konu alan Mafia 3: Rivals oyununda yer almaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Mafia 3: Rivals oyununda kendi çetelerinizi oluşturmanız gerekiyor. Orjinal oyundan çok daha fazlasını vaat eden Mafia 3: Rivals oyunu grafikleri bakımından ise oldukça etkileyici. Son derece iyi bir atmosferin yer aldığı Mafia 3: Rivals oyuunda yepyeni bir savaşçı oluyoruz. Suç ailesinin patronu olup acımasızca silahlar kullanıyoruz. Çete olup suç dünyasına giriyoruz. 

Oyun boyunca savaşta yer alan ganimetleri toplamamız gerekebiliyor. RPG tarzı bir savaşta çeteler dalga dalga karşımıza gelecektir. Bizim de bu çetelerle acımasız bir şkeilde çatışmamız gerekiyor. 

Gerçek oyuncularla mücadele!
Oyunda diğer oyuncularla sürekli bir mücadele halindeyiz. Zaman zaman stratejik kavgalar içinde kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz. 

Mobil cihazlar için kontrol seçenekleri!
Oyunun dokunmatik kontrolleri ise mobil cihazınızda zorlanmayacağınız şekilde hazırlanmıştır. Bu nedenle fazla zorluk çekmeden aksiyon dolu anların keyfini de yaşamış olacaksınız.. 

İntikam zamanı!
Oyunda askeri eğitiminizden sonra toplamış olduğunuz istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını mafetmeye çalışıyoruz. Zaman zaman saldırıları gizli bir şekilde takip edip çeşitli taktik geliştirerek oyunda kendinize bir tarz oluşturabilirsiniz. İtalyan mafyasından intikam almaya çalıştığımız Mafia 3: Rivals oyununda adeta yeni bir suç imparatorluğu kurmaya çalışıyoruz.  

Eğer sizde bu tarz aksiyon oyunlarını seviyorsanız iyi bir deneyim sunacak ola Mafya 3 oyununu Android cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0.215779
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,896
GELİŞTİRİCİ
2K
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?