Mega Photo

Mega Photo

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Filtre ve Kolaj Uygulaması

Android cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış olan Mega Photo uygulamasıyla birbirinden güzel kolajlar hazırlayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir uygulama olup içeisinde birden fazla filtre bulundurmaktadır. Arayüzü genel olarak iyi olup performans açısından oldukça etkileyicidir. Farklı filtrelerden oluşan fotoğraflarınızdan oluşturmuş olduğunuz kolajlar gerçekten etkileyici bir görünüm elde edecektir. 

Fotoğraf efektlerini kişiselleştirebilmeniz de mümkün. Fotoğrafı döndürebilir, iki parmak yardımıyla yakınlaştırabilir ve daha birçok ayarını kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Eğlenceli bir uygulama olup komik fotoğraflar elde etmenize de imkan sağlamaktadır. 

Animasyonlu GIF ve kolaj oluşturmanıza imkan sağlayan uygulama benzersiz bir fotoğraf filtreleme uygulmasıdır. Kullanıcılar hazırlamış oldukları fotoğrafları sosyal medya hesapları üzerinde paylaşabilir. Karo, kabartma, küp, x-ray, gece görüş gibi 40'tan fazla kamera filtresi bulundurmaktadır. İnanılmaz efektler dışında fotoğraflarınızı ve videolarınızı dönüştürecek başarılı bir uygulama olup video yada fotoğraf kullanabilirsiniz. Yeni bir fotoğraf çekebilir yada galerinizdeki fotoğrafları kullanabilirsiniz. Videolarınıza müzik eklemenize imkan sağlayan uygulamayı gerçekten sevebileceğinizi düşündüğümden denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.5.1.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,539
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?