Mobile Strike

Mobile Strike indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Strike Savaş Oyunu

Kendi şehrinizi inşa edip savaşmaya hazır mısınız?

Android telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış Mobile Strike oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz piyasasında en iyi oyunlardan biri olup gelişmiş ordu yapmaya çalışıyoruz. Oyunda düşmanları yenip onlardan toplamış olduğumuz ganimetlerle kendi devletimizi en iyi şekilde kurmamız gerekiyor. 

Strateji öğesinin baş gösterdiği Mobile Strike oyununu Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Modern binaların yer aldığı grafikleri bakımından etkileyici olan oyunda karşımıza bir rehber çıkıyor. Oyun onun rehberliğiyle ilerliyor. Bu rehberin anlatmış olduğu herşeye kulak verip onun dediklerini yaparak oyuna başlayıp bu şekilde ilerlemeniz gerekiyor. Karışık oyun menüleri ve ekipmanların ne işe yaradığını da bu rehberimiz sayesinde öğreniyoruz. Ardından size kalan onlarca işi yapmaya başlıyorsunuz. 

Mobile Strike nasıl oynanır?
Oyunda size verilen bir geniş alan var. Burada ordunuzu kurup ordunuzu geliştirmeniz gerekiyor. İlk olarak ordunuzu geliştirmek için laboratuvar kurmanız ve uzay üstü inşa ederek iletişim sorununuza bir açıklık  getirmeniz gerekiyor. Oyunda diğer ittifaklardan haber alabilir ve kendinizi düşman saldırılarına karşı bu şekilde korumaya başlayabilirsiniz. 

16 farklı türün yer aldığı oyunda 4 tane asker birliğini eğitmemiz lazım. Savaşa karşı savunmasız erleri eğitip keyifli aynı zamanda aksiyon dolu oyunlar oynamanız kaçınılmaz. İlk bakışta karışık görünüyor olsa da seveceğinize inandığım başarılı bir savaş oyunu olduğundan Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,290
GELİŞTİRİCİ
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?