MultiCraft

MultiCraft

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Minecraft Benzeri Oyun

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız adına hazırlanmış MultiCraft oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. MineCraft izinden ilerleyen MultiCraft oyununda doğada tek başımıza kalıyoruz. Hayatta kalma mücadelesi vermemiz gereken MultiCraft oyununda ilk olarak karşımıza MineCraft'tan beklediğimiz aksine daha iyi bir atmosfer karşılıyor.

Oyunda esinlenen nice oyun sınırlı özellikleriyle ne yazık ki başarısız bir taklitten öteye gidememişti. Tabi tam olarak bir MineCraft deneyimi vermiyor olsa da MultiCraft oyunu benzerlerine göre daha iyi yapıda. Kolay bir şekilde kullanılabilen bir kontrol mekanizmasına sahip olan MultiCraft oyununun son bölümdeki butonlarla karakterimizi yönlendirebiliyoruz.

Sağ tarafta elimize verilen aletleri kullanmamız gerekiyor. Oyunda çeşitli hareketler yaparak ilerlemeye çalışıyoruz. MultiCraft oyununun alt tarafında ise sahip olduğumuz hayatımızı kurmak için gerekli olan materyalleri ve gereçleri görüntüleyebiliyoruz. Ayrıca doğada kaldığımız için süre boyunca canavarlarla karşı karşıya kalıyoruz. 

Onlardan korunmak için silahlar yapmamız gerekebiliyor. Aksi halde canavarların karşısında fazla tutunamıyoruz. Sonuç olarak MineCraft'ın diğer taklitlerine göre daha iyi bir yapıya sahip olan MultiCraft oyununu Android cihazlarınızda deneyerek iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,121
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?